
Image not available
REPLICA 1134 Wheels Matte Black 20x9 Rims 5x115mm ET+18mm
MFG Number: 1134209+18MBIn StockWheels
$249.00
In Stock
Only 4 left in stock
Dispatch within 24 Hours
Your product will be shipped quickly.
3-Year Warranty
Product is covered with warranty conditions.
Why Shop With Us
Fast Shipping
Quick dispatch and reliable delivery to your location.
Easy Return
Hassle-free returns within 30 days of purchase.
Warranty Policy
Comprehensive warranty coverage for peace of mind.
Product Information
Product Description
NEW 20x9 REPLICA 1134 Matte Black wheels 5x115mm with ET+18mm offset. Rims rated for 2,000 LB. Local pickup, install & nationwide shipping.
Technical Specifications
| Product Type | rims |
|---|---|
| Brand | Replica |
| MFG Number / SKU | 1134209+18MB |
| Bolt Pattern | 5x115 |
| Diameter | 20" |
| Width | 9" |
| Offset | +18mm |
| Hub Bore | 71.6mm |
| Finish | Matte Black |
| Style | 1134 |
| Condition | new |