
Image not available
REPLICA 1132 Wheels Gloss Black 22x9.5 Rims 5x120mm ET+42mm
MFG Number: 113222295+42GBIn StockWheels
$295.00
In Stock
Only 4 left in stock
Dispatch within 24 Hours
Your product will be shipped quickly.
3-Year Warranty
Product is covered with warranty conditions.
Why Shop With Us
Fast Shipping
Quick dispatch and reliable delivery to your location.
Easy Return
Hassle-free returns within 30 days of purchase.
Warranty Policy
Comprehensive warranty coverage for peace of mind.
Product Information
Product Description
NEW 22x9.5 REPLICA 1132 Gloss Black wheels 5x120mm with ET+42mm offset. Rims rated for 2,100 LB. Local pickup, install & nationwide shipping.
Technical Specifications
| Product Type | rims |
|---|---|
| Brand | Replica |
| MFG Number / SKU | 113222295+42GB |
| Bolt Pattern | 5x120 |
| Diameter | 22" |
| Width | 9.5" |
| Offset | +42mm |
| Hub Bore | 72.6mm |
| Finish | Gloss Black |
| Style | 1132 |
| Condition | new |