
Image not available
AGP 304 Wheels Matte Black 20x9 Rims 5x150mm ET+20mm
MFG Number: 304MB-2950+20OIn StockWheels
$289.00
In Stock
Only 12 left in stock
Dispatch within 24 Hours
Your product will be shipped quickly.
3-Year Warranty
Product is covered with warranty conditions.
Why Shop With Us
Fast Shipping
Quick dispatch and reliable delivery to your location.
Easy Return
Hassle-free returns within 30 days of purchase.
Warranty Policy
Comprehensive warranty coverage for peace of mind.
Product Information
Product Description
NEW 20x9 AGP 304 Matte Black wheels 5x150mm with ET+20mm offset. Rims rated for 3,700 LB. Local pickup, install & nationwide shipping.
Technical Specifications
| Product Type | rims |
|---|---|
| Brand | AGP |
| MFG Number / SKU | 304MB-2950+20O |
| Bolt Pattern | 5x150 |
| Diameter | 20" |
| Width | 9" |
| Offset | +20mm |
| Hub Bore | 110.2mm |
| Finish | Matte Black |
| Style | 304 |
| Condition | new |